top of page
Packages
Affordable Pricing for Premium Tutoring
| Pay As You Go |
| No Hidden Fees |
| Explore Our Packages |
4 Lessons
180$1 Month, 1 Lesson per week- - Available most days of the week
- - Great for the beginning of the year
- - Includes one subject
- Best Value
8 Lessons
360$1 Month, 2 Lessons per week- - Multiple tailored sessions
- - Available seven days a week
- - Subjects of choice
- - Remediation and enrichment flexibility
16 Lessons
640$1 Month, 4 Lessons per week- - Frequent sessions weekly
- - Unlimited subjects per session
- - Specialized attention and routine check-ins



Satisfaction Guaranteed
available seven days a week.
individualized.
flexible.
expert.
bottom of page